Masz wizję, która zmieni wszystko? Opowiedz nam o niej!

co możemy dla ciebie zrobić?

twój budżet

opisz swój projekt i jak możemy ci pomóc

o nas 


Jesteśmy butikowym studiem brandingowym, specjalizującym się w tworzeniu unikalnych rozwiązań wizualnych, pozwalających nawiązać głębokie relacje marki z odbiorcami. 

check our showreel

Dlaczego butikowe studio? Bo tworzymy to wspólnie, słuchamy Twoich potrzeb i obaw. Każdą markę, nad którą pracujemy traktujemy jak własną. Dbamy o dobre relacje bo wierzymy, że są one kluczem do najlepszych projektów.  

Co robimy


our services – brand


audyt


identyfikacja wizualna


key visual


strategia brandingowa


art direction


naming


our services – web


ui


ux


wdrożenie


ecommerce


prototypowanie


our services - brand


audyt


identyfikacja wizualna


key visual


strategia brandingowa


art direction


naming


Zespół


tex

Client Serwis | Web Design

Julian Kondej

Od lat opracowuję i rozwijam koncepcje kreatywne oraz dbam o to, żebyś na każdym etapie procesu projektowego otrzymał odpowiedzi na wszystkie pytania z nim związane. Specjalizuję się projektowaniu interface’ów graficznych aplikacji mobilnych i desktopowych.

tex

Art Director

Damian Ziółkowski

W swoich koncepcjach kreatywnych wykorzystuję najnowsze technologie cyfrowe oraz szukam nowatorskich rozwiązań artystycznych bazujących na emocjach. Dbam o charakter powstających projektów, ich wyrazistość oraz o to, żeby wzbudzały zainteresowanie każdego kto je ogląda.

tex

Development | Web Design

Patryk Kalwas

W swoich projektach często wykorzystuję projektowanie generatywne do osiągnięcia niestandardowych rozwiązań wizualnych. Moje specjalności to nowe technologie oraz projektowanie interfejsów użytkownika.

tex

Graphic designer

Marta Podogrocka

Projektuję na styku grafiki, sztuki i projektowania produktu. Często w osiągnięciu tego celu wspomagam się ilustracją, która wnosi indywidualny charakter do projektu.

Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, instytucjami publicznymi i kulturalnymi, ale przede wszystkim z ludźmi, którzy tworzą te marki.

Martyna Wojciechowska

Fundacja Unaweza

Super kreatywna, pomysłowa, twórcza ekipa młodych ludzi.

Super kreatywna, pomysłowa, twórcza ekipa młodych ludzi.

1 / 5

Nagrody i wyróżnienia:


Nasze projekty otrzymują nagrody i wyróżnienia na całym świecie