we3studio est. 2017

Warszawa

Jesteśmy kreatywnym zespołem łączącym cechy agencji i studia butikowego. Poruszmy się na styku grafiki artystycznej i funkcjonalnej wykorzystując w projektach nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają się starannością wykonania. Projektując zawsze stawiamy na autentyczność i unikatowość. Przywiązujemy dużą wagę do detali. Klientów traktujemy po partnersku, a ich satysfakcja to dla nas must have.

Pomagamy firmom wcielać pomysły w życie. Potrzebujesz naszej pomocy?
Napisz na: cotam@we3studio.pl
lub zadzwoń +48505018388

Jesteśmy częścią grupy 4822.

Nasi klienci

Mieliśmy przyjemność realizować projekty dla dużych i małych firm oraz współpracować z instytucjami publicznymi i instytucjami kultury.

Nasz zespół

Julian Kondej
Co-founder

Doświadczenie projektowe zdobywał studiując i pracując w Warszawie, Porto i Amsterdamie. Współtworzył projekty z dziedziny wayfindingu dla lotnisk, muzeów i linii kolejowych oraz interfejsy graficzne w bankowości internetowej dla największych polskich banków. W studiu odpowiada za relacje z klientem oraz kreację.

Patryk Kalwas
Co-founder

Projektant z wykształcenia, programista z zamiłowania. W pracy projektowej łączy swoją pasję z designem, tworząc unikalne interaktywne rozwiązania. Prywatnie Gastroturysta i założyciel inicjatywy thebistelist.pl. W studiu jest odpowiedzialny za kreację, oraz technologiczne wdrożenia.

Damian Ziółkowski
Co-founder

Projektant, artysta, magister sztuki i asystent w Pracowni Multimediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, którą sam ukończył z wyróżnieniem. W swoich pracach wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe, a w projektach graficznych szuka nowatorskich rozwiązań artystycznych bazujących na emocjach.

Co robimy

Spotykamy się, rozmawiamy, poznajemy potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Zobacz w czym możemy Cię wesprzeć:

Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy dla Ciebie spójny, wyróżniający się i unikalny wizerunek marki. Zadbamy by doświadczenie Twoich odbiorców było niepowtarzalne we wszystkich punktach styku marki z klientem.

Projektowanie stron

Projektujemy i budujemy intrygujące strony internetowe. Wierzymy, że kluczem do dobrego projektu jest przemyślana, intuicyjna architektura strony oraz unikalny design.

Grafika edytorska

Dobry projekt to nie tylko ładny design, ale także forma, odpowiednio dobrane materiały i techniki druku oraz dbałość o najmniejsze detale.

Wystawy

Projektujemy interaktywne instalacje audiowizualne. Łączymy świat wirtualny ze światem fizycznym. Korzystamy z technologii mapingu oraz rzeczywistości rozszerzonej.

Osiągnięcia

Od czasu do czasu dostajemy nagrody i wyróżnienia:

Napisz do nas

Potrzebujesz pomocy w wykreowaniu unikalnego wizerunku marki? Napisz do nas: cotam@we3studio.pl